Szkolenie dla spawaczy

Szkolenie dla spawaczy to jedna z usług oferowanych przez nasz Ośrodek. Jeśli więc planują Państwo poszerzyć swoje kwalifikacje, to propozycja właśnie dla Was. To także dokonała droga, by zadbać o wiedzę i umiejętności swojego zespołu. Jeśli zatem prowadzą Państwo firmę zatrudniającą spawaczy, warto pomyśleć o szkoleniu, które pozwoli im jeszcze lepiej opanować uprawiany fach. Organizowane przez nas szkolenia dla spawaczy to sposób na zdobycie nowych uprawnień, działamy bowiem we współpracy z jednostkami notyfikowanymi, by wspomnieć Instytut Spawalnictwa, UDT, SLV, czy TÜV. Dzięki temu dajemy Państwu możliwość zdobycia kwalifikacji spawalniczych na trzech poziomach. Kończąc jedno z organizowanych przez nas szkoleń, mogą zostać Państwo spawaczami rur i blach spoinami pachwinowymi, spawaczami blach spoinami czołowymi oraz spawaczami rur spoinami czołowymi w następujących metodach:

  • 111 - spawanie ręczne elektrodami otulonymi,
  • 131 - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych MIG,
  • 135 - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych MAG,
  • 138 - spawanie elektrodą proszkową o rdzeniu metalicznym MAG,
  • 141 - spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych TIG,
  • 311 - spawanie gazowe (acetylenowo-tlenowe).
Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, gorąco zachęcamy do kontaktu i już dziś zapraszamy na szkolenie dla spawaczy!

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia spawalnicze?

Warto wybrać nasze szkolenie spawalnicze, ponieważ nie tylko kształcimy na najwyższym poziomie, przekazując rzetelną wiedzę i konkretne, cenne umiejętności, ale tez dlatego, że zapewniamy elastyczne i komfortowe podejście do Państwa potrzeb. Warto wspomnieć, że dla grup liczących ponad 10 osób szkolenia spawalnicze organizujemy także w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu systemowi wszyscy z Państwa, którzy planują poszerzyć kompetencje swoich zespołów, znajdą na to dogodny termin oraz czas. Warto dodać, że oferowane przez nas szkolenia często wybierane są przez urzędy pracy, by poszerzać wachlarz działań, jakie pośredniaki mogą zaoferować zarejestrowanym bezrobotnym. Uczestnicy naszych szkoleń podchodzą następnie do egzaminu. Jeśli ten skończy się wynikiem pozytywnym, otrzymują książeczkę spawacza. Jeśli natomiast posiadali już ten dokument, dokonujemy w niej wpisu, potwierdzającego zdobyte właśnie kwalifikacje. Dodatkowym potwierdzeniem nabytych umiejętności oraz specjalistycznej wiedzy jest też nadawany zgodnie z europejskimi normami spawalniczymi Certyfikat PN-EN ISO 9606. To jednak nie jedyne uprawnienia, jakie mogą Państwo u nas zdobyć, a szkolenie spawalnicze to tylko jeden z zakresów kompetencji, jakie mogą Państwo poszerzyć w naszym Ośrodku . Oprócz tego oferujemy również szkolenia z zakresu:

  • płomieniowego prostowania konstrukcji spawanych,
  • lutowania twardego,
  • przecinaczy tlenowych i plazmowych
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ